T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ANKARA ŞEHİR HASTANESİ

Ankara Şehir Hastanesi Başhekimi Kaynaşma ve Motivasyon Toplantısında İç Hastalıkları Kliniği Çalışanlarıyla Bir Araya Geldi Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2019

Ankara Şehir Hastanesi Başhekimi Kaynaşma ve Motivasyon Toplantısında İç Hastalıkları Kliniği Çalışanlarıyla Bir Araya GeldiAnkara Şehir Hastanemizde kurumsal kültür çalışmaları kapsamında gerçekleştirilmeye başlanan Motivasyon ve Kaynaşma Toplantılarında hastane yöneticilerimiz ve çalışanlarımız bir araya gelerek, samimi bir sohbet ortamında sağlık hizmeti süreçleri, sosyal paylaşım aktiviteleri gibi konularla ilgili düşüncelerini paylaşıyor ve tanışma, kaynaşma fırsatı buluyorlar.

Sağlık hizmetini Avrupa’nın en büyük hastanesi olan Ankara Şehir Hastanesinde sunmaya başlayan ve sağlık sistemimizde önemli görevler üstlenen farklı hastanelerden gelerek yeni bir ortak kültür etrafında birleşen çalışanlarımızın, ait oldukları yeni kurumsal aile içinde yönetim ve diğer birim çalışanlarıyla tanışma fırsatı bulabilmeleri, isteklerini, beklentilerini yüz yüze iletişim kurarak hastane yönetimine iletebilmeleri ayrıca, kurumsal vatandaşlık davranışı geliştirebilmeleri amaçlarıyla düzenlenen Kaynaşma ve Motivasyon Toplantıları her hafta farklı kliniklerde gerçekleştiriliyor.

Genel Hastane 4. Kat Toplantı Salonunda 1 Ağustos 2019 Perşembe günü gerçekleştirilen İç Hastalıkları Kliniği Kaynaşma ve Motivasyon Toplantısına, Koordinatör Başhekimimiz Op. Dr. Aziz Ahmet Surel, Koordinatör Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Bülent Güngörer, Koordinatör İdari Mali İşler Müdür Yardımcısı Alper Zorlu, Koordinatör Destek Hizmetleri Müdür Yardımcısı Kadir Dinçer yönetim adına katılırken, İç Hastalıkları Kliniği Eğitim ve İdari Sorumlusu Doç. Dr. İhsan Ateş ile birlikte klinik çalışanları da yoğun bir katılım sağladı.

Toplantı Koordinatör Başhekim Op. Dr. Aziz Ahmet Surel’in toplantının amaçları, hastanenin genel işleyişi ve kurumsal iletişim yönetimine dair bilgi vermesiyle başladı. Ardından söz alan İç Hastalıkları Kliniği Eğitim ve İdari Sorumlusu Doç. Dr. İhsan Ateş, İç Hastalıkları Kliniği hizmetleri ve çalışanlarına ait ayrıntılı bilgiler verdikten sonra klinik çalışanlarına sözü bıraktı. Toplantıda sırasıyla söz alan klinik hekimleri ve hemşireleri sunmakta oldukları sağlık hizmeti süreçlerinin iyileştirilmesine dair düşünce ve beklentilerini aktardılar.

“… 186 sağlık çalışanından oluşan deneyimli ekiple bir ayda 11.000 hastaya hizmet verildi…”

İç Hastalıkları Kliniğinde 3 Eğitim Görevlisi, 1 Dr. Öğretim Üyesi. 20 Uzman Doktor, 94 Asistan Doktor ve 68 Hemşire ile sağlık hizmeti verilmektedir. Klinik, Ankara Şehir Hastanesi kampüsünde bulunan her hastanede 1 adet olmak üzere 4 Konsültasyon Polikliniği, ayrıca 4’ü MHRS olmak üzere 8 Poliklinik, 1 Sağlık Kurulu Polikliniği ile toplamda 13 Poliklinikte hizmet vermeye devam etmektedir. Toplamda 52 yatak kapasitesine sahip olan ve Şubat 2019 tarihinden bu yana Ankara Şehir Hastanesinde hizmet veren İç Hastalıkları Kliniğinde Temmuz ayında 11.000 hastaya sağlık hizmeti sunulmuştur. 

 • IMG_9513.JPG
 • IMG_9515.JPG
 • IMG_9517.JPG
 • IMG_9523.JPG
 • IMG_9527.JPG
 • IMG_9530.JPG
 • IMG_9531.JPG
 • IMG_9535.JPG
 • IMG_9536.JPG
 • IMG_9538.JPG
 • IMG_9545.JPG
 • Dahiliye Kaynaşma Toplantı Toplu Resim.jpeg
Paylaş