T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Ankara Şehir Hastanesi

Yiğit ÖZYURT, Destek Hizmetleri Müdürü Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2020

Yiğit Özyurt.png

Yiğit Özyurt

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü

Yiğit ÖZYURT 2003 Yılında Keçiören Fatih Sultan Mehmet Süper Lisesinden mezun olduktan sonra 2008 Yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Memuru (Toplum Sağlığı) bölümünü başarı ile bitirmiştir. 2008-2010 yılları arasında Atılım Üniversitesi Sosyal Bilimler Faktültesi Sağlık Kurumları işletmeciliği Lisans Üstü eğitimini tamamlamıştır.

 

2008 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinde sağlık memuru olarak göreve başlamış , 2009-2014 yılları arasında Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapmış özellikle hastanenin kalite ve akresitasyon çalışmalarında üstün başarı sağlamıştır. 2014-2020 Yılları arasında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Müdür Yardımcısı olarak Satınalma , Gider Tahakkuk, Personel, Mutemetlik ,birimlerinde başarı ile görev yapmış , 2019 Nisan ayında hastanenin Ankara Şehir Hastanemize taşınmasıyla Hastane müdürü olarak vekaleten görevlendirilmiş ve hastanenin kapanış işlemlerini başarı ile tamamlamıştır.

 

Özellikle STK çalışmalarıyla tanınan Yiğit ÖZYURT Ülkemizde ve Dünyada Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon alanında öncü merkezlerden olmayı kendine hedef belirlemiş , mükemmelliyetçi merkez Hastane olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.


Paylaş