T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ANKARA ŞEHİR HASTANESİ

Nöroloji - Ortopedi Hastane Yönetimi Güncelleme: 02 Temmuz 2019

Nöroloji - Ortopedi Hastane Yönetimi

 • +

  Başhekim


  Prof. Dr. Kasım KILIÇARSLAN
  BAŞHEKİM


   

  1969 yılında Malatya doğumlu olan Prof. Dr. Kasım Kılıçarslan, İlk ve Orta öğrenimini Malatya da tamamladıktan sonra Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1994 yılında mezun oldu. Daha sonra sırasıyla Van Gürpınar ilçesinde Sağlık Grub Başkanlığı, Kırşehir Kaman ilçesinde ise pratisyen hekim olarak çalışmıştır.

  1996-2000 yılları arasında Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ortopedi ve travmatoloji alanında uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.

  Daha sonra sırasıyla Kırşehir’in Kaman ilçesi , Adıyaman Devlet Hastanesi, Ankara Dr. Muhittin Ülker Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Ankara Yıldırım Beyazıt üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanelerinde ortopedi ve travmatoloji uzmanı olarak görev yaptı. 2012 yılında Doçent ünvanı alarak Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastane’sinde eğitim görevlisi olarak çalışmıştır.
  2018-2019 tarihleri arasında Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğini yürütmüştür.

  TOTBİD ve TOTBİD Artroplastisi şubesine üyeliği olup 10 uzmanlık tezi yöneticiliği yapmış, 50 kez ulusal ve uluslararası dergilerde çalışmaları yayımlanmış ve 4 kez uluslararası toplantılarda bildiri sunmuştur.Özellikle gelişimsel kalça displazisine ikincil kalça kireçlenmesinin tedavisinde değerli çalışmaları ve deneyimi olan Prof. Dr. Kasım Kılıçarslan evli ve 2 çocuk babasıdır.

  Halen, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Ana Bilim Dalı kadrosunda öğretim görevlisi olarak çalışmalarına devam etmekte aynı zamanda Ankara Şehir Hastanesi Nöroloji-Ortopedi Hastanesi Başhekimliğini yürütmektedir.



 • +

  Başhekim Yardımcıları

  BAŞHEKİM YARDIMCILARI


  Fatma Fidan YILDIZ

  Nöroloji - Ortopedi Hastanesi
  Başhekim Yardımcısı

  1971 Karabük doğumlu olan Dr. Fatma FİDAN, ilk, orta ve lise öğrenimini Karabük'te tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinden 1994 yılında mezun oldu. Daha sonra sırasıyla Bolu Merkez 3 nolu Sağlık Ocağında pratisyen hekim, Kayseri Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyoloji ana bilim dalında asistan hekim olarak görev yapmıştır. 1999-2003 yılları arasında Malatya İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Turgut Özal Tıp Merkezi'nde Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon alanında uzmanlık eğitimini tamamlamış olup sırasıyla Malatya Devlet Hastanesi ve Ankara Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi' nde uzman hekim olarak görevine devam etmiştir. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Ana bilim Dalında; 2014 yılında Yardımcı Doçent, 2017 yılında Doçent ünvanını alarak çalışmalarına devam etmiştir. Halen Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Ana bilim Dalında öğretim görevlisi olarak çalışmalarına devam etmekte aynı zamanda Ankara Şehir Hastanesi Nöroloji-Ortopedi Hastanesi Başhekim Yardımcılığı görevini yürütmektedir.


   

 • +

  İdari ve Mali İşler Müdür ve Müdür Yardımcıları

  İçerik Hazırlanıyor.
 • +

  Destek ve Kalite Hizmetleri Müdür ve Müdür Yardımcıları

  DESTEK VE KALİTE HİZMETLERİ MÜDÜR VE MÜDÜR YARDIMCILARI


  Hüseyin DURSUN

  Nöroloji - Ortopedi Hastanesi
  Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü



  Özgeçmiş :

  İçerik Hazırlanıyor.


   

 • +

  Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü ve Yardımcıları

  SAĞLIK VE BAKIM HİZMETLERİ MÜDÜR VE MÜDÜR YARDIMCILARI

  Yönetim_Resimsiz_242x300.png
  Ayşe Dudu GÜLKAN

  Nöroloji - Ortopedi Hastanesi
  Sağlık ve Bakım Hizmetleri Müdürü



  Özgeçmiş :

  İçerik Hazırlanıyor.


Paylaş