T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Ankara Şehir Hastanesi

Anestezi ve Reanimasyon Kliniği Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2021

Anestezi ve Reanimasyon Kliniği  • IMG_1083.JPG

Bölüm Hakkında Genel Bilgi :

Ankara Şehir Hastanesi Anesteziyoloji Kliniği 20 Profesör, Doçent, Eğitim Görevlisi, 70 Uzman Doktor ile hizmet verirken aynı zamanda 60 anestezi asistanı doktorun eğitimini sürdüren Türkiye’nin en büyük anestezi kliniğidir. Hastaların ameliyat öncesi değerlendirilmesi, ameliyatın tamamlanıp sonrasında ağrısız bir şekilde yatağına gönderilmesi için dünyada geçerli tüm modern tıp yöntemleri son teknolojik anestezi cihazlarıyla kliniğimizde tecrübeli ekibimiz tarafından uygulanmaktadır. Şehir Hastanesi’nde tüm hastane bloklarında yer alan polikliniklerimizde uzman doktorlarımız anestezi hakkındaki her türlü sorunuza cevap vermeye hazırdır.
Tanı ve tedavisi yapılan hastalıklar :

Klinik hangi hastalıklara bakar? : Kalp, akciğer, karaciğer, böbrek transplantasyonu dahil olmak üzere tüm cerrahi kliniklerin her türlü ameliyatında, girişimsel radyolojide, endoskopi ünitesinde, anjiografi labaratuvarı işlemlerinde hastalara genel anestezi, rejyonel anestezi , sedasyon uygulamalarını anestezi kliniğimiz yapar.
Prosedürler :

Hastalar hastane kule binaları poliklinik katında yer alan anestezi polikliniklerinde ameliyat öncesi tetkikleri kontrol edilip muayeneleri yapılarak ameliyat için onay alırlar.
Adres ve Dahili Numara :

Ankara Şehir Hastanesi Genel Hastane Binası Anestezi Polikliniği
Dahili Tel: 122509
Paylaş