T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Ankara Şehir Hastanesi

Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin Koca, Ankara Şehir Hastanemizde dünya gelen yılın ilk bebeğini ve Çocuk Acil bölümünde tedavi gören çocuk hastalarımızı ve ailelerini ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı. Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2020

Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin Koca, Ankara Şehir Hastanemizde dünya gelen yılın ilk bebeğini ve Çocuk Acil bölümünde tedavi gören çocuk hastalarımızı ve ailelerini ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı.Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin Koca, Ankara Şehir Hastanemizde dünya gelen yılın ilk bebeğini ve Çocuk Acil bölümünde tedavi gören çocuk hastalarımızı ve ailelerini ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı.

Kamu Hastaneleri Genel Müdürümüz Prof. Dr. Hilmi Ataseven, İl Sağlık Müdürümüz Prof. Dr. Mehmet Gülüm, Başhekimimiz Op. Dr. Aziz Ahmet Surel, Kadın Doğum Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Özlem Moraloğlu Tekin ve Hastane İdarecilerimiz Bakanımız ile birlikte  yılın ilk bebeğini ve Çocuk Acil bölümünde tedavi gören çocuk hastalarımızı ve ailelerini ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı ve her birine geçmiş olsun dileklerini ileterek acil şifalar dilediler.


 

  • Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca1.jpg
  • Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca2.jpg
  • Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca3.jpg
  • Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca4.jpg
  • Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca5.png

Paylaş